Focení produktů

Focení produktů – produktová fotografie

Potřebujete připravit reklamní a produktové fotografie produktů? Nabízíme focení produktů na e-shop, pro prezentaci nebo pro tvorbu katalogů a letáků. Vaše produkty profesionálně vyfotíme, upravíme nedokonalosti. Žádný text neprodá Vaše produkty tak, jako kvalitní profesionálně vyrobená fotografie.

Každá zakázka se odvíjí od potřeb a přání zákazníka. Pro potřeby internetových obchodů, katalogů či letáků zhotovujeme fotografie každého produktu v zakázce za cenu, která je kalkulována podle rozměrů produktu, materiálu produktu, požadavků na pozadí a počítačové úpravy. Tato cena je vždy předem stanovena a zákazníkem odsouhlasena.

Zakázka je vždy sjednána smlouvou o dílo, jejíž součástí je protokol o zapůjčení produktů na specifikovanou dobu. Po nafocení všech produktů je vystavena faktura na předem smluvenou částku a produkty jsou vráceny zpět zákazníkovi. Zákazník zároveň dostává náhledy všech fotografií produktů opatřené vodotiskem. Po uhrazení faktury je zákazníkovi předáno CD (DVD) s fotografiemi produktů v dohodnutých formátech, s dohodnutým pozadím.

Produktové fotografie jsou zákazníkovi dodávány v dohodnutém termínu. Fotografie předáváme ve formátech JPEG, PNG nebo PDF.

Přesunout se na začátek